Nasıl Muayene Olurum ?

POLİKLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09.00—12:00 / 13:00—16:00 ARASI

Hastanemizde Hekiminizi Seçebilirsiniz.

ONLİNE RANDEVU-MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ(MHRS)

Hastanemiz polikliniklerinde muayene olmak için TC kimlik no  ile ALO 182 randevu  hattından  veya internet başvurusu ile  randevunuzu alabilirsiniz. Randevunuza gelemeyecek iseniz  randevunuzu mutlaka iptal ettirme gerekliliği bulunmaktadır.

HASTANEMİZE İLK MÜRACAAT

T.C kimlik numarasının olduğu kimlik ve kimlik yerine geçen bir belge ile müracaat edilmesi yeterlidir. Kayıt görevlilerine adres ve telefon bilgilerini tam ve doğru olarak vermeniz size daha kaliteli hizmet vermemiz ve geri bildirimde bulunabilmemiz için önemlidir.

Hastanemiz polikliniklerine kayıt işlemleri T.C. kimlik numarası girilmeden yapılamamaktadır. Lütfen hastanemize gelirken T.C. kimlik numaralı kimlik kartı ile müracaat ediniz.

GENEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDA OLANLAR(SGK)

(Bağ-Kur , Ssk , Emekli Sandığı, Yeşil Kart , Muhtaç Erbaş Ve Erler )

T.C Kimlik no'lu kimlik gelmeniz yeterli olacaktır. Sosyal güvencinizle ilgili herhangi bir sorun yok ise medula takip numarası alınacaktır.

İŞ KAZASI

İş kaza tutanağı ve işyerince düzenlenen iş kazası bölümü doldurulmuş vizite kağıdı ile müracaat etmelidirler.(iş kazalarında 90 gün şartı aranmamaktadır.

ADLİ VAKA

Adliye veya  güvenlik kuvvetleri tarafından sevk edilen hastalar  kurumdan verilen resmi  yazı ile birlikte  başvurunuz kabul edilebilir..

TRAFİK KAZASI

Trafik kazasıyla ilgili tedavi masrafları sosyal güvenlik kurumundan sosyal güvencenize göre talep edilmektedir.

YURT DIŞI SİGORTA

Çorum SGK il müdürlüğünden alınan yurtdışı sigortalı olduğunu bildiren TÜRÇE YAZILI 'VİZİTE KAĞIDI' nın aslı ve bir adet fotokopisi le  hastanemize müracaat edilmektedir. Ayrıca Vezneye gerekli  katılım payı ödenmesi gerekmektedir.

TUTUKLU VE HÜKÜMLÜLER

Tutuklu ve hükümlüler bulundukları cezaevi müdürlüklülerince hastanemize yazılacak Resmi sevk kağıdı ile tedavi olabilirler.

ASKERİ PERSONEL

Askeri öğrenciler için  takip alınacaktır. Askeri Personellerin rütbeli veya rütbesiz çalışanlarda  medula  takip  no alınacaktır.

Askeri birlikte görev yapan sivil personel ve  bakmakla yükümlü olduğu kişiler(eş, çocuk, anne, baba): memurun  medula takip onayı alınması gerekmektedir.

GAZİLER

Gazinin kendisi ve ailesi kimlik ile müracaat etmelidirler.

ÜCRETLİ HASTA

Kimliğinizle  müracaat  etmeniz yeterli olacaktır. Ücretli hasta iseniz muayene ücretini veya yatış avansını yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanemizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz   karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları saklamalısınız.