Nasıl Muayene Olurum


POLİKLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

09.00—12:00 / 13:00—16:00 ARASI

HASTANEMİZDE HEKİMİNİZİ SEÇEBİLİRSİNİZ

ONLİNE RANDEVU-MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ(MHRS)

     Hastanemiz polikliniklerinde muayene olmak için TC KİMLİK NO  ile ALO 182 randevu  hattından  veya internet başvurusu ile  randevunuzu alabilirsiniz. Randevunuza gelemeyecek iseniz  randevunuzu mutlaka iptal ettirme gerekliliği bulunmaktadır.

HASTANEMİZE İLK MÜRACAAT

    T.C KİMLİK NUMARASININ OLDUĞU KİMLİK VE KİMLİK YERİNE GEÇEN BİR BELGE İLE MÜRAACAT EDİLMESİ YETERLİDİR.KAYIT GÖREVLİLERİNE ADRES VE TELEFON BİLGİLERİNİ TAM VE DOĞRU OLARAK VERMENİZ SİZE DAHA KALİTELİ HİZMET VERMEMİZ VE GERİ BİLDİRİMDE BULUNABİLMEMİZ İÇİN ÖNEMLİDİR.

   HASTANEMİZ POLİKLİNİKLERİNE KAYIT İŞLEMLERİ T.C. KİMLİK NUMARASI GİRİLMEDEN YAPILAMAMAKTADIR. LÜTFEN HASTANEMİZE GELİRKEN T.C KİMLİK NUMARALI KİMLİK KARTI İLE MÜRACAAT EDİNİZ.

GENEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDA OLANLAR(SGK)

    (BAĞ-KUR , SSK , EMEKLİ SANDIĞI, YEŞİL KART , MUHTAÇ ERBAŞ VE ERLER )

     T.C Kimlik no'lu Kimlik Kartınızla gelmeniz yeterli olacaktır. Sosyal güvencinizle ilgili herhangi bir sorun yok ise medula takip numarası alınacaktır.

İŞ KAZASI

    İş kaza tutanağı ve işyerince düzenlenen iş kazası bölümü doldurulmuş vizite kağıdı ile müracaat etmelidirler.(iş kazalarında 90 gün şartı aranmamaktadır.

ADLİ VAKA

    Adliye veya  güvenlik kuvvetleri tarafından sevk edilen hastalar  kurumdan verilen resmi  yazı ile birlikte  başvurunuz kabul edilebilir..

TRAFİK KAZASI

    Trafik kazasıyla ilgili tedavi masrafları sosyal güvenlik kurumundan sosyal güvencenize göre talep edilmektedir.

YURT DIŞI SİGORTA

    Çorum SGK il müdürlüğünden alınan yurtdışı sigortalı olduğunu bildiren TÜRÇE YAZILI 'VİZİTE KAĞIDI' nın aslı ve bir adet fotokopisi le  hastanemize müracaat edilmektedir.Ayrıca Vezneye 5 TL katılım payı ödenmesi gerekmektedir.

TUTUKLU VE HÜKÜMLÜLER

    Tutuklu ve hükümlüler bulundukları cezaevi müdürlüklülerince hastanemize yazılacak Resmi sevk kağıdı ile tedavi olabilirler.

ASKERİ PERSONEL

    Askeri öğrenciler için  takip alınacaktır. Askeri Personellerin rütbeli veya rütbesiz çalışanlarda  medula  takip  no alınacaktır.

   Askeri birlikte görev yapan sivil personel ve  bakmakla yükümlü olduğu kişiler(eş, çocuk, anne, baba): memurun  medula takip onayı alınması gerekmektedir.

GAZİLER

   Gazinin kendisi ve ailesi kimlik ile müracaat etmelidirler.

ÜCRETLİ HASTA

   Kimliğinizle  müracaat  etmeniz yeterli olacaktır. Ücretli hasta iseniz muayene ücretini veya yatış avansını yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanemizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz   karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları saklamalısınız.